Tammy tanuka - wyjątkowe żuki

by - listopada 02, 2018


IM WIĘCEJ KOLORÓW TYM WESELEJ !

 

Zwłaszcza jeśli chodzi o cienie do powiek i pigmenty i w sumie rozświetlacze i... no chyba załapaliście że lubię w kolory

Kojarzycie te wkurzające reklamy na instagramie, które niby mają być świetnie przypasowane? 
Tak więc, moje nigdy takie nie są. Strony dla młodych matek, polecające innowacyjne pieluchy i zabawki zdominowały mój instagram, aż pojawiła się pierwsza reklama dotycząca makijażu. I była to właśnie reklama rosyjskich pigmentów Tammy Tankuka. Miałam wiele wątpliwości i zwlekałam długo z decyzją, ale ostatecznie zdecydowałam się na moją pierwszą czwórkę tych słoiczków, a w sumie zdecydował się na nie mój chłopak prezentując mi je 
TAMMY TANUKA ? NIE KOJARZĘ ...

Tammy tanuka to marka pochodząca z Rosji, dopiero od niedawna zrobiło się o niej głośno w Polsce. Początkowo planowano by Tammy Tanuka pozostała małą firmą, której pigmenty były robione ręcznie. Jednak z czasem, ze względu na dużą popularność, zostali zmuszeni do produkcji masowej. Mimo tego, że jeszcze nie tak dawno temu wszystkie pigmenty i brokaty trzeba było z trudem sprowadzać kupując na zagranicznych stronach, to najpopularniejsze kolory schodziły w tempie ekspresowym ! Sama zbyt długo zwlekałam z zakupem i kolory z edycji limitowanej w większości się sprzedały. Teraz na szczęście nadszedł ten chwarny dzień i Tammy Tanuka ma swoją polską stronę na której można spokojnie zamawiać bez stresu. Pigmenty są dostępne też na House of Beauty. Z doświadczenia wiem, że dostępność warto sprawdzać na obu stronach ❤.


OPIŁKI  - JAK NAKŁADAĆ TO DZIADOSTWO


Szczerze mówiąc pierwszy raz spotkałam się tego typu formułą i obsługa takiego produktu okazała się nie lada wyzwaniem. Mowa tutaj o numerach 325A, 323 oraz 325. Jak zresztą widać na swatchach, pigmenty żyją własnym życiem i poskromienie ich wymaga praktyki. 


   Mogę jednak szczerze powiedzieć, że warto ! Są idealnym dodatkiem, mogą zbudować osobliwą kreskę albo zachwycić wypełniając nasze cut crease. Jednak jak już wcześniej mówiłam aplikacja nie jest łatwa i trzeba pamiętać, że te maleństwa mogę istnieć tylko i wyłącznie za pośrednictwem kleju do brokatu i są raczej dodatkiem blendowanie tych opiłków jest awykonalne.I teraz dla tych wszystkich ciap życiowych takich jak ja ! Nie popełnijcie mojego błędu i nie próbujcie po otwarciu słoiczka kichać, zbyt mocno oddychać,  polecam nawet w ogóle wstrzymać się z oddychaniem na okres użytkowania !


 PIONIERSKIE DUOCHROMY

Co jednak wyróżnia te pigmenty tak bardzo na tle pozostałych ? 

Kolory moi drodzy KOLORY !  Pierwszy raz spotkałam się z duochromami odbijającymi się na tyle różnych barw. Klasyczny Nr 1 chrom na przykład z różu płynnie przechodzi w zieleń co latem i jesienią wygląda po prostu wspaniale.

 Jeden cień a dwa różne make-upy w zależności od ułożenia oka . Po prostu staniki latają a kobiety krzyczą. Inaczej w przypadku Nr 325 tu dzieję się prawdziwa magia. bo to nie są nawet 2 odblaskowe kolorki a ponad 3, z zieleni w żółty następnie w róż. Uważam, że naprawdę Tammy Tanuka zadziwiła wszystkich, a mnie szczególnie swoją innowacyjną formułą. Otworzyła też drzwi do tworzenia zupełnie nowych niecodziennych look-ów. Gorąco polecam !

You May Also Like

0 komentarze